„Poszukiwacze zaginionych płatków” w akcji Lubelli

Marka Lubella (Maspex) przy współpracy z agencją Dziadek do orzechów wystartowała z aktywacją „Poszukiwacze zaginionych płatków”, skierowaną do wszystkich fanów gamingu.

Akcja została przygotowana w związku z premierą nowości produktowej marki — płatkami Lubella Choco Game o unikalnym kształcie kursorów oraz czekoladowo-bananowym smaku — powstałymi we współpracy z influencerami Vito i Bellą. Z tej okazji agencja Dziadek do orzechów przygotowała aktywację dla fanów przygód i gamingu.

Aktywacja dla fanów gamingu

Zadaniem użytkowników jest odnajdywanie zaginionych haseł, do których wskazówki będą pojawiać się w mediach społecznościowych Lubelli oraz Vito. Odnalezione hasła należy wpisać na stronie na stronie poszukiwaczeplatkow.pl. Do wygrania są 24 wartościowe gamingowe Mystery Boxy, a w finale 5 Super Boxów z konsolą i akcesoriami o wartości 5000 zł każdy.

Dziadek do orzechów odpowiada za opracowanie pomysłu kreatywnego, mechaniki konkursu, przygotowanie konkursowego landing page, koordynację konkursu oraz przygotowanie kreacji na potrzeby mediów społecznościowych. Akcja jest komunikowana w kampanii digital, na stronach i w aplikacjach m.in. o tematyce gamingowej, na YouTube i TikToku.