PORTA rusza ze spotem „By w końcu móc powiedzieć „Uff…“

W 2022 roku Producent drzwi PORTA wystartował z kampanią pod hasłem „Uff…”. Komunikacji towarzyszy spot reklamowy, który w ostatnich dniach miał swoją internetową premierę. 

W spocie pt. „By w końcu móc powiedzieć „Uff…” poznajemy historię pary, która samodzielnie remontuje mieszkanie. Ich przygody to seria wpadek i niewypałów, które zwykle towarzyszą amatorom remontów. Wszystko zmienia się jednak, gdy przyjdzie czas na zamówienie i montaż drzwi PORTA. Jest to właśnie moment, w którym bohaterowie kończą remontowe zmagania i doświadczają efektu „Uff…”, czyli wytchnienia po zakończonych pracach. 

Film jest już dostępny na YouTube PORTA. Ponadto przez kilka najbliższych tygodni będzie pojawiał się w formie kampanii płatnych. 

Spot to tylko jeden z elementów kampanii „Uff…” zaplanowanej na cały rok. Jej pierwszą odsłoną był konkurs „Romontowe historie”, który zakończył się kilka dni temu. 

Już wkrótce PORTA przedstawi także kolejne etapy swojej kampanii, a w niej wiele pouczających materiałów dla wszystkich amatorów remontów. 

Za realizację i scenariusz filmu odpowiada agencja Dziadek do orzechów. Produkcją zajęło się studio filmowe OTO Film, a całość wyreżyserował Michał Korzewski. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *