Remontowy Planer od PORTA – Zarządzaj remontem jak profesjonalista

Producent drzwi PORTA wystartował z nową odsłoną kampanii reklamowej „Uff…”. Tym razem przygotowano Remontowy Planer od PORTA, który pomoże klientom zarządzać swoim remontem. 

PORTA przy współpracy z agencją Dziadek do orzechów stworzyła Remontowy Planer od PORTA w postaci arkusza kalkulacyjnego Excel. Jego zadaniem jest ułatwienie użytkownikom zarządzania swoim remontem, planowanie budżetu oraz harmonogramu prac. Na potrzeby kampanii agencja przygotowała także landing page, z którego można bezpłatnie pobrać plik, po podaniu adresu email.

Remontowy Planer od PORTA składa się z czterech zakładek, a każda z nich skupia się na innym remontowym temacie. Co znajduje się w zakładkach? Wygodny harmonogram pozwalający rozplanować wszystkie prace, formuły liczące stan budżetu, miejsce na wpisywanie dokładnych pomiarów pomieszczeń i sprzętów, a także przestrzeń, w którą można wpisać namiary na swoich podwykonawców, ulubione sklepy i fachowców.

Remontowy Planer od PORTA jest już do pobrania bezpłatnie ze strony: https://remontowyplaner.porta.com.pl/ 

Klienci marki PORTA raz jeszcze będą mogli powiedzieć „Uff…”, ponieważ w kolejnej odsłonie kampanii postanowiliśmy ułatwić im proces planowania remontu. Stworzyliśmy plik Excel, który — mamy nadzieję — oszczędzi wielu nieprzyjemnych remontowych niespodzianek, a przy okazji zrealizuje główne cele i założenia kampanii.

– Weronika Pala, Junior Account Manager w agencji Dziadek do orzechów