Coccolino przedłuża współpracę z agencją Dziadek do orzechów

Marka Coccolino, której właścicielem jest spółka Unilever, zdecydowała się przedłużyć współpracę z agencją reklamową Dziadek do orzechów. 

Coccolino i Dziadek do orzechów nawiązali współpracę w drugiej połowie 2021 roku i od tamtej pory agencja cały czas jest odpowiedzialna za przygotowanie komunikacji e-mail marketingowej dla marki. Umowę podpisano na cały 2023 rok. 

„Jest nam szalenie miło, że Miś Coccolino zostaje z naszym zespołem na kolejny rok. Choć od dawna słyszy się, że newslettery utraciły swoją moc, współpraca z tą marką sprawia, że nie dajemy wiary plotkom. Obserwując kolejne wysyłki widzę, że najważniejszy jest dobrej jakości content, a także testy, testy, testy. Dzięki temu możemy optymalizować nasze działania i wciąż podbijać wyniki klienta” – mówi Ewa Sulewska, head of content w Dziadku do orzechów. 

Dziadek do orzechów jest krakowską agencją reklamową obecną na rynku od 2016 roku. Od samego początku na jej koncie pojawiały się liczne nagrody, a ostatnio także złota statuetka Effie w konkursie Effie Europę Awards. Agencja współpracowała z największymi polskimi i światowymi brandami, takimi jak: Netflix, Lubella, Lajkonik, H&M, L’oreal czy PORTA.

6 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *