Finuu wybiera w przetargu agencję Dziadek do orzechów

Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę reklamową w 2024 roku marki Finuu, której właścicielem jest Bunge Polska Sp. z o. o. Firma posiada w swoim portfolio także takie marki jak Kujawski, Smakowita czy Optima.

Zakres przetargu obejmował przygotowanie Big Idea wraz hasłem głównym i wiodącym key visualem oraz przełożenie ich na spójne działania komunikacyjne w wielu kanałach i formatach w ciągu całego roku. 

Do zadań agencji będzie należała produkcja spotów, materiałów graficznych, opracowanie i koordynacja aktywacji konsumenckich oraz działań niestandardowych, a także obsługa mediów społecznościowych marki. Agencja wesprze również Finuu w zakresie influencer marketingu. Pierwsze wspólne działania Finuu i Dziadka do orzechów ujrzą światło dzienne już wiosną 2024.

Odpowiednie zrozumienie potrzeb Finuu oraz celów biznesowych, ciekawa i wyróżniająca idea kreatywna zgodna z pozycjonowaniem marki oraz przygotowane propozycje kreacji to elementy, które zaważyły na wynikach przetargu – podkreśla Iwona Stocka, Senior Brand Manager – Wierzymy, że nowe spojrzenie i świeże podejście do kreacji Finuu przyczynią się do dalszego rozwoju marki – dodaje.

W dzisiejszych czasach tylko apetyczna kreacja nie wystarczy. W Dziadku staramy się nadać odpowiedni ton komunikacji, zarówno graficzny jak i werbalny. Marka musi się wyróżnić na tle nie tylko konkurencji, ale całej branży. Takie podejście spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony FInuu, które ma jasno określony kierunek, w którym chce podążać, żeby pozostać liderem w swojej kategorii. Praca z ludźmi, klientem, który jest jednocześnie partnerem w działaniach to czysta przyjemność. – mówi Tomasz Gębala, Creative Director & partner w agencji Dziadek do orzechów.