Dziadek do orzechów wygrywa przetarg na obsługę komunikacji PORTA

Krakowska agencja reklamowa Dziadek do orzechów wygrała przetarg na kompleksową obsługę komunikacji marki PORTA w 2022 roku. 

PORTA to renomowany producent drzwi. Firma posiada trzydziestoletnie doświadczenie, a ich produkty są tworzone w pięciu fabrykach w całej Polsce i jednej w Rumunii. Od początku działalności priorytetem firmy była produkcja wysokiej jakości drzwi, które będą satysfakcjonowały nawet najbardziej wymagających klientów.

Zakres przetargu obejmował przygotowanie Big Idea wraz z przełożeniem jej na poszczególne działania komunikacyjne. Wybrano krakowską agencję kreatywną Dziadek do orzechów, która współpracowała już z takimi markami jak Netflix, L’oreal czy Tarczyn.

Do zadań agencji będzie należała produkcja spotów wizerunkowych oraz content video, opracowanie i koordynacja aktywacji konsumenckich, nadzór nad działaniami performance oraz planowanie mediów i sprawdzanie efektywności działań. Dziadek do orzechów wesprze również PORTA w zakresie influencer marketingu, a także działań nastawionych na pozyskiwanie leadów. Pierwsze wspólne działania PORTA i Dziadka do orzechów ujrzą światło dzienne już w kwietniu 2022.

“Bardzo cieszy nas fakt, że zlecona nam praca nad komunikacją marki jest kompleksowa i odpowiadamy za spięcie różnych wysiłków komunikacyjnych w jeden plan. Oczywiście jest to również wielka odpowiedzialność, ale przyjmujemy ją na barki z dużym uśmiechem wierząc, że będziemy w stanie osiągnąć efekt synergii. Jako agencja planujemy komunikację tak, aby była ona spójna w dłuższym czasie. Dlatego bardzo doceniamy także to, że wszystkie działania w tym roku będą spięte jedną parasolową ideą. Pracę nad komunikacją zaczęliśmy niezwłocznie po wygraniu przetargu, a pierwsze efekty będą publikowane już w kwietniu. Lajkujcie profile PORTA, by sprawdzić jak poradziliśmy sobie z tym nowym zadaniem!”

Tomasz Gębala / Creative Director & Partner w Dziadku do orzechów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *